Auton Otomotiv Sanayi ve Tic. A.Ş.

Auton Otomotiv Sanayi ve Tic. A.Ş. 2000 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu.

2001 yılında,  Almanya 'da Car Care sektöründe yüzyılın en iyi markası seçilen SONAX' ın Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Irak ve Kuzey Kıbrıs bölgeleri Genel Distribütörlüğü’nü aldı.

Aynı yıl kendisinin geliştirdiği SONAX Uygulama Merkezi (SUM) Konsepti projesi kapsamında araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin Alman standartlarında sunulduğu SONAX Professional Car Care Uygulama Merkezibayiliğini  Türkiye' de hayata geçirdi ve 10 yıl gibi kısa bir sürede 100 bayi‘ye ulaşarak büyük bir başarı elde etti. Bu başarı sayesinde SONAX Almanya tarafından 2007 yılında SONAX’ın Dünya'daki 103 distribütörü arasından birincilik ile ödüllendirildi.

Auton SONAX'a ilaveten 2012 yılında  motor yağları, servis bakım ürünleri ve katkıları ürünleri üreticisi, motor yağları pazarında pazarın lideri ve Almanya‘da son 5 yılda bu alanda en iyi marka seçilen Li̇qui Moly' nin Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Genel Distribütörlüğünü aldı ve Türkiye pazarına Liqui Moly' nin bini aşan ürünü ile girdi.

2013 yılında Amerika' da Güneş ve Güvenlik Cam filmleri üreticisi, Amerika'nın en iyi cam filmi markası olan ASWF' nin (American Standard Window Film) Türkiye Genel Distribütörlüğü’nüde bünyesine alan Auton A.Ş. kurumsal yapısı, profesyonel ekibi, hızlı karar alma yeteneği ve mükemmeliyetçi yaklaşımının yanı sıra çalışanları, bayileri ve müşterilerinin memnuniyetinden doğan sinerji ile büyümesini sürdürmektedir.

ASWF

Amerikan’ın Las Vegas şehrinde bulunan ASWF Cam Filmi üreticisidir. 60.000 m2 lik kapalı alanda son teknoloji ile Amerikan standartlarına uygun üretilen dünyanın en kaliteli cam filmidir.

ASWF Cam filmleri renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb. Deformasyonlara karşı „Ömür Boyu“ garantilidir.

Filmlerin yapışkanı özel olup, sökülürken camın rezistansına ve verniğine asla zarar vermez.

 

aswf logo 2
     Türkiye Genel Distribütörü
     Auton Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.